Apostolat Nowenny Pompejańskiej

Kochani Apostołowie nowenny pom­pejańskiej!

Nie jesteśmy sami. Na­sze działania wspomagają i błogosławią biskupi, którym pragniemy złożyć wyrazy wdzięczności. W pierwszej kolejno­ści dziękujemy księdzu arcybiskupowi Stanisławowi Gądeckiemu, który przed rokiem pozytywnie odpowiedział na na­szą prośbę i przydzielił „Królowej Różańca Świętego” asystenta kościelnego w osobie ks. dr Jana Glapiaka. To dla nas wyraz zaufania, którego postaramy się nie zawieść. Chcemy aby głos Apostolatu jak najlepiej wypeł­niał misję szerzenia różańca w pięknej, choć trudnej formie nowenny pompejańskiej.

Kolejnym biskupem wspomagającym dzieło szerzenia nowenny pompejańskiej, jest ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej, ks. bp Tadeusz Rakoczy, którego piękne słowa o różańcu często przytacza p. Lidia Wajdzik (zob. str. 10). Skierował on do wiernych takie przesłanie: „Zachęcam serdecznie wszystkich ludzi wierzących do praktykowania w swoim życiu nowenny pompejańskiej, do uczenia jej dzieci i młodzieży, do odmawiania indywidualnego i wspólnotowego”. Czyż to nie wspaniałe słowa? Z taką misją możemy śmiało apostołować nawet w środowiskach gdzie nie słyszano jeszcze o nowennie pompejańskiej. Są bowiem z nami nasi Pasterze, którzy wprost zachęcają do odmawiania różańca i nowenny pompejańskiej.


Dostęp do tej strony jest ograniczony.Dołącz do strefy członkowskiej

Zostając pełnoprawnym członkiem uzyszkasz natychmiastowy dostęp do płatnych materiałów.

Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

Opt In Image
Szybkie powiadomienia o nowych wydaniach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych numerach "Królowej Różańca Świętego", wystarczy, ze podasz swój adres e-mail.

Kiedy ukaże się kolejne wydanie, otrzymasz wiadomość ze spisem treści.

Zostaw odpowiedź

error: Chcesz skorzystać z tych tekstów? – Napisz: redakcja@rozaniec.info

Poznaj…

Królową 

Różańca

Świętego!