Nabożeństwo pompejańskie w Grobli

W Wielką Środę AD 2015, kiedy miałem okazję uczestniczyć w nabożeństwie pompejańskim w Grobli, dodatkowym punktem było uczczenie przywiezionych przeze mnie relikwii bł. Bartola Longo oraz krótki wykład o tym Apostole Różańca. W nabożeństwie uczestniczyło ponad 60 osób. Kaplica była w całości wypełniona. Jak powiedział mi później pan Ryszard, zawsze jest komplet, ale też wciąż pojawiają się nowe osoby.
Nabożeństwa pompejańskie są otwarte dla gości. Zatem jeśli ktoś chciałby dołączyć do wspólnej modlitwy, zawsze jest mile widziany. Wspólna modlitwa odbywa się w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 19. Na koniec kilka osobistych refleksji. Jak pisał Bartolo, „najważniejsze są czyste intencje, a Bóg pobłogosławi dziełu”.

[box style=”info”] Temu tematowi poświęciliśmy łamy „Królowej Różańca Świętego”. Zapraszamy do zamówienia numeru 14 – zobacz spis treści albo zamów w sklepiku w cenie 3,90! [/box]

Opt In Image
Szybkie powiadomienia o nowych wydaniach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych numerach "Królowej Różańca Świętego", wystarczy, ze podasz swój adres e-mail.

Kiedy ukaże się kolejne wydanie, otrzymasz wiadomość ze spisem treści.

Zostaw odpowiedź

Poznaj…

Królową 

Różańca

Świętego!