XII. pielgrzymka pompejańska – 11-18 listopada 2018 r.

Pokłoń się z nami Pompejańskiej Pani! Oto niepowtarzalna okazja, by oddać hołd Madonnie Pompejańskiej i ucałować Jej wizerunek! Zapraszamy Cię na tygodniową pielgrzymkę samolotową.

13 listopada w pompejańskim sanktuarium obchodzona jest wielka rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. To fundamentalne wydarzenie w historii! Tylko w ten jeden dzień wierni mogą podejść do cudownego obrazu Matki Bożej i ucałować go. I Ty możesz to uczynić! Poznaj tę historię w książce „Historia Sanktuarium w Pompejach„!

Oto święci i miejsca, które też odwiedzimy: Castel Gandolfo – miejsce wypoczynku Papieży, Neapol – katedra słynąca z Cudu Krwi św. Januarego, będzie czas na modlitwę przy grobie ojca Dolindo.

Kolejny dzień to Święto cudownego obrazu w Pompejach, Msza św. w sanktuarium, osobiste podejście do obrazu i tradycyjny „pocałunek dla Maryi”, a także czas na modlitwę. Dla chętnych zwiedzanie starożytnego miasta – Pompejów.

Czekają nas dwa dni w Rzymie, ten czas będzie więc wypełniony poznaniem wiecznego miasta z najważniejszymi miejscami: bazylika św. Jana na Lateranie, udział w audiencji na Placu św. Piotra, Zamek św. Anioła; Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, kościół św. Agnieszki, Piazza del Popolo, Panteon, kościół Matki Bożej na Minerwie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Odwiedzimy Bazylikę św. Piotra z grobem św. Jana Pawła II oraz Drzwi Święte, później Koloseum i Forum Romanum, a następnie Plac wenecki, ołtarz Ojczyzny i Kapitol oraz bazylikę Matki Bożej Większej, zbudowaną w miejscu, gdzie w środku lata spadł w Rzymie śnieg.

Kolejny dzień to Asyż, miasto św. Franciszka oraz Cascia miasto św. Rity, patronki od spraw beznadziejnych.

Następnie udamy się do Sieny starożytnego miasta św. Katarzyny oraz Perugii gdzie był więziony św. Franciszek tam w katedrze przechowywana jest wyjątkowa relikwia: obrączka Matki Bożej.

Cena: 2390 + 90 euro. Noclegi w 2/3-osobowych pokojach z łazienką w trzygwiazdkowych hotelach, wzmocnione śniadania i obiadokolacje. Opieka księdza i pilota, ubezpieczenia, codzienna Msza święta.

Wyloty: Kraków, Warszawa-Modlin i Wrocław.

Informacje, pełny program i zapisy: poprzez e-mail pielgrzymka@rosemaria.pl oraz telefon: 61 66 24 921 (godz. 10-16; pon-czw.)

12
Co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze comment thread
9 Autorzy
barbaraHalinaJanusz JaniKarliAneta B. z Łańcuta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chciała bym wziąść udział w konkursie na wyjazd do Pompej bo nie stać mię a jest to moim marzeniem

irena
Gość
irena

jestem zainteresowana wyjazdem na pielgrzymkę 11 24 listopad 2018 do matki bożej w Pompejach nie mogę sie skontaktować tel gdyż macie zakroki numer i nie można sie skontaktować z wami telefonicznie pozdrawiam czekam na odpowiedz

eviko
Gość
eviko

Witam. Kiedy i gdzie – czy będzie będzie opublikowane kto został wylosowany ?

trackback
Wygrana w konkursie na pielgrzymkę do Pompejów – Różaniec naszą siłą

[…] Po podsumowaniu punktów otrzymaliśmy wynik: zwycięzcą została pani Aneta B. z Łańcuta. Otrzymuje ona główną wygraną, jaką jest miejsce na pielgrzymce pompejańskiej 11-18 listopada 2018 roku  – więcej informacji tutaj. […]

Aneta B. z Łańcuta
Gość
Aneta B. z Łańcuta

Szczęść Boże, nasz Pan jest niepojęty w Swoich dziełach i Miłosierdziu! Wysyłając zgłoszenie na konkurs 1000słów nie liczyłam na wygraną, choć w sercu rosło ogromne marzenie osobistego pokłonienia się MB w Pompejach. Czas od przesłania swojej pracy na konkurs do dnia ogłoszenia wyników starałam się wykorzystać w każdy dzień poprzez budowanie swojej duchowości oraz na godne życie – blisko Boga i ludzi. Gdy otrzymałam telefon od Pana Marka z informacją, że to ja wyjadę do Pompejów, pomyślałam „Panie, nie jestem godna….”, może inni uczestnicy bardziej potrzebują Twojego wsparcia… Ale poczułam także w sercu , że skoro to właśnie ja zostałam… Czytaj więcej »

Karli
Gość
Karli

Enia to Ty? pomódl się za moją mamę , za mojego brata oraz żeby wszystkie moje prośby , które zawierzyłam w Częstochowie zostały wysłuchane.

Janusz Jani
Gość
Janusz Jani

Gratuluję Pani Aneto! Proszę o modlitwę za członków Apostolatu i nasze intencje,szczególnie te które nie sa zapisane a które są w naszych sercach.Za naszą Ojczyznę ,Kościół,za Księży,za wszystkich którzy nie byli jeszcze u Tronu naszej Królowej,aby pozwoliła nam przyjechać tam do Niej do Doliny Pompejańskiej.Całym sercem jestem z Panią.SzczęśćBoże Janusz z Lublina

Halina
Gość
Halina

Czy będzie pielgrzymka do Pompejów w 2019 roku?

barbara
Gość
barbara

Zainteresował mnie Wasz konkurs , ale niestety dowiedziałam się o nim za późno. czy w tym roku będzie podobny ?

Zanim skopiujesz, napisz do nas.