XII. pielgrzymka pompejańska – 11-18 listopada 2018 r.

Pokłoń się z nami Pompejańskiej Pani! Oto niepowtarzalna okazja, by oddać hołd Madonnie Pompejańskiej i ucałować Jej wizerunek! Zapraszamy Cię na tygodniową pielgrzymkę samolotową.

13 listopada w pompejańskim sanktuarium obchodzona jest wielka rocznica przywiezienia obrazu do Pompejów. To fundamentalne wydarzenie w historii! Tylko w ten jeden dzień wierni mogą podejść do cudownego obrazu Matki Bożej i ucałować go. I Ty możesz to uczynić! Poznaj tę historię w książce „Historia Sanktuarium w Pompejach„!

Oto święci i miejsca, które też odwiedzimy: Castel Gandolfo – miejsce wypoczynku Papieży, Neapol – katedra słynąca z Cudu Krwi św. Januarego, będzie czas na modlitwę przy grobie ojca Dolindo.

Kolejny dzień to Święto cudownego obrazu w Pompejach, Msza św. w sanktuarium, osobiste podejście do obrazu i tradycyjny „pocałunek dla Maryi”, a także czas na modlitwę. Dla chętnych zwiedzanie starożytnego miasta – Pompejów.

Czekają nas dwa dni w Rzymie, ten czas będzie więc wypełniony poznaniem wiecznego miasta z najważniejszymi miejscami: bazylika św. Jana na Lateranie, udział w audiencji na Placu św. Piotra, Zamek św. Anioła; Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, kościół św. Agnieszki, Piazza del Popolo, Panteon, kościół Matki Bożej na Minerwie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Odwiedzimy Bazylikę św. Piotra z grobem św. Jana Pawła II oraz Drzwi Święte, później Koloseum i Forum Romanum, a następnie Plac wenecki, ołtarz Ojczyzny i Kapitol oraz bazylikę Matki Bożej Większej, zbudowaną w miejscu, gdzie w środku lata spadł w Rzymie śnieg.

Kolejny dzień to Asyż, miasto św. Franciszka oraz Cascia miasto św. Rity, patronki od spraw beznadziejnych.

Następnie udamy się do Sieny starożytnego miasta św. Katarzyny oraz Perugii gdzie był więziony św. Franciszek tam w katedrze przechowywana jest wyjątkowa relikwia: obrączka Matki Bożej.

Cena: 2390 + 90 euro. Noclegi w 2/3-osobowych pokojach z łazienką w trzygwiazdkowych hotelach, wzmocnione śniadania i obiadokolacje. Opieka księdza i pilota, ubezpieczenia, codzienna Msza święta.

Wyloty: Kraków, Warszawa-Modlin i Wrocław.

Informacje, pełny program i zapisy: poprzez e-mail pielgrzymka@rosemaria.pl oraz telefon: 61 66 24 921 (godz. 10-16; pon-czw.)

4
Co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze comment thread
3 Autorzy
irenaMarekAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chciała bym wziąść udział w konkursie na wyjazd do Pompej bo nie stać mię a jest to moim marzeniem

irena
Gość
irena

jestem zainteresowana wyjazdem na pielgrzymkę 11 24 listopad 2018 do matki bożej w Pompejach nie mogę sie skontaktować tel gdyż macie zakroki numer i nie można sie skontaktować z wami telefonicznie pozdrawiam czekam na odpowiedz