Apostolat Nowenny Pompejańskiej

Głosem Apostolatu jest czasopismo „Królowa Różańca Świętego” oraz forum na stronie zywyrozaniec.pl. Jesteśmy obecni także na Facebooku pod adresem: www.facebook.com/ApostolatNowennyPompejanskiej

Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmawiają nowennę pompejańską(lub chcą zacząć ją odmawiać) i pragną szerzyć ją oraz różaniec w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym.

Obowiązkiem należących do ANP jest rozszerzanie czci do Dziewicy Różańca Świętego z Pompejów poprzez dawanie świadectwa o łaskach otrzymanych przez odmawianie nowenny pompejańskiej.

W każdy drugi poniedziałek miesiąca należący do Apostolatu łączą się duchowo w czasie Mszy św. odprawianej w ich intencjach przez ojca Krzysztofa Piskorza OCD. Msze są odprawiane w klasztorze oo. karmelitów przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu. Raz w roku w miesiącu różańcowym jest odprawiana Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach w intencjach Apostolatu NP.

Do Apostolatu można się zapisać telefonicznie: 61 86 87 345 lub przysyłając swoją deklarację wstąpienia na adres: Apostolat Nowenny Pompejańskiej, ul. Zbąszyńska 19/4,
60-359 Poznań, apostolat@rosemaria.pl

 

Mamy już ok 450 zapisanych członków Apostolatu Nowenny Pompejańskiej. Dzieło dopiero się rozwija od kilku miesięcy. Zapraszamy do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej!

Co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Zanim skopiujesz, napisz do nas.