Piesza pielgrzymka do Fatimy: pozostało już tylko 20 kilometrów!

Miesiąc temu był już w połowie drogi, dziś zostało mu „tylko” 20 kilometrów do celu. Krzysztof Jędrzejewski idzie do Fatimy, do Maryi, już od dwóch miesięcy.

To „tylko”  okupione jest wielkim wysiłkiem i wyrzeczeniem. Wysiłkiem, bo dzisiaj pokonał 70 kilometrów. Wyrzeczeniem, bo ostatniej nocy spał tylko dwie godziny, o północy ruszył dalej. Przebył już razem 3000 kilometrów pieszo, z ciężkim plecakiem, śpiąc w namiocie, bez żadnego towarzystwa czy zaplecza, które asekurowałoby go w drodze. Idzie tak po prostu, jak pielgrzymi od dwóch tysięcy lat. Dla Boga – bez rozgłosu medialnego.

Idzie aby zdążyć na uroczystości 13 października w Fatimie. By uczcić setną rocznicę objawień Maryi w tym miejscu.

To jego kolejna wielka piesza pielgrzymka – odwiedził już wszystkie wielkie sanktuaria Europy, dwa razy udał się do Jerozolimy. Świadectwem tych wypraw są artykuły w „Królowej Różańca Świętego” w cyklu „Pieszo przez świat

Wiele osób modli się o powodzenie tej niezwykłej pielgrzymki. Ostatnio powiedział: „Módlcie sie za mnie, a ja pomodlę się za was!”. Przed nim ostatnie kilometry i ostatnie trudności. Walka trwa zawsze do końca. Bądźmy z Krzysztofem duchowo!

AKTUALIZACJA!

Krzysztof DOTARŁ do Fatimy dokładni 13 października! Wkrótce więcej wiadomości.

Zobacz też poprzednie wiadomości:

Pielgrzym Krzysztof dotarł do Lourdes!

Pielgrzym pieszy do Fatimy jest już w połowie drogi!

 

Co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Zanim skopiujesz, napisz do nas.