Słowo od redakcji

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami drugim numerem „Królowej Różańca Świętego”. Nie mieliśmy pewności, czy Apostolat Nowenny Pompejańskiej i nowa gazeta jest tym, czego życzy sobie Matka Boża. Z pokorą oczekiwaliśmy woli Maryi co do tych dzieł. Czy zechce je przyjąć i pobłogosławić? Ku naszej radości pozytywny odzew przeszedł nasze oczekiwanie.

Dzięki składamy Maryi za to, że natchnęła dobrą myślą Was – prawdziwe Jej Dzieci! Nie mamy wątpliwości, że dziełu temu Matka Boża przygląda się z przychylnością. Jako małe katolickie wydawnictwo zaufaliśmy w tych trudnych czasach, idąc za przykładem bł. Bartola, że Maryja może wszystko u Swego Syna, jeżeli tylko ma się czystą intencję. A nasza redakcja właśnie dla Niej poświęca czas, nie pobierając wynagrodzenia za trud włożony w przygotowanie i wysyłkę czasopisma. Wszystkie wpłaty, które przychodzą na konto prenumeraty przeznaczone są  wyłącznie na druk, wysyłkę i promocję „Królowej Różańca Świętego”. Staramy się także, aby gazeta była na każdą kieszeń i by z numeru na numer miała więcej stron. Letni numer ma ich już 28! Cztery strony ufundowało wydawnictwo Rosemaria, następne 4 strony nasz dobroczyńca, pani Aurelia. Prosimy więc Was o modlitwę w intencjach pani Aurelii – o światło Ducha Świętego dla dzieci i wnuków.

Bardzo nas cieszy gdy możemy dołożyć choćby jedną stronę do czasopisma. Być może jakiś sługa Maryi chciałby Jej ofiarować także kilka stron w numerze jesiennym? Z radością podzielilibyśmy się tymi informacjami na łamach, przekazując Czytelnikom modlitewną intencje ofiarodawcy. Zachęcamy także, kto ma takie finansowe możliwości, do zakupu większej ilości pierwszego numeru po niższej cenie i rozprowadzenia go wśród rodziny, znajomych, czy w parafii. Bądźmy Apostołami Maryi, docierajmy z Jej pismem w ręku do innych i mówmy im o wielkim miłosierdziu Matki Bożej, które Ona okazuje odmawiającym nowennę pompejańską! Rozpowszechnianie  głosu Apostolatu Nowenny Pompejańskiej to wspaniała okazja do dzielenia się tą nowiną. Oczywiście, nie każdy może sobie na to pozwolić.

To tylko fragment artykułu

Drodzy Czytelnicy, dostęp do niektórych treści jest ograniczony

Dostęp do artykułów o różańcuTen artykuł jest dostępny w wydaniu papierowym "Królowej Różańca Świętego".

Zamów – to tylko 5 zł z wysyłką!

Dostępne są prenumeraty oraz pojedyncze wydania.

Druga możliwość: dostęp przez internet!


Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się:
Nie posiadasz jeszcze konta?

Co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o