Wygraj pielgrzymkę do Pompejów!

Drodzy czytelnicy! Wielu z nas pragnie odwiedzić sanktuarium w Pompejach. Czujemy wyjątkową więź z tym miejscem, chcemy osobiście tam się stawić, by prosić i dziękować. Dlatego wraz z Wydawnictwem Rosemaria przygotowaliśmy konkurs, w którym może wziąć udział każdy, kto jest posiadaczem książki „Historia sanktuarium w Pompejach”  i ma w sercu miłość do Dziewicy Pompejańskiej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić dwa warunki.

  1. Napisać z serca, dlaczego pragniesz pojechać do sanktuarium w Pompejach? – Swoją wypowiedź zmieść w najwięcej pięciu zdaniach (lub 1000 znaków).
  2. Posiadać książkę: „Historia sanktuarium w Pompejach” zamówioną w Wydawnictwie Rosemaria. Tym samym zależy nam na osobach, które mają pogłębioną więź z sanktuarium w Pompejach i wiedzę o nim, opartą o to wspaniałe dzieło bł. Bartola Longo, a zarazem są czytelnikami książek Wydawnictwa Rosemaria.

Jeśli dopiero chcesz zamówić tę książkę, zrób to na stronie www.rosemaria.pl.

Zgłoszenia można przysłać na adres redakcji „Królowej Różańca Świętego” lub po prostu wypełnić poniższy formularz.

Rozpatrzenie wyników i regulamin

Wypowiedzi, które spełniają wymogi konkursowe, ­zostaną w formie anonimowej przedstawione trzem księżom oraz przedstawicielowi Wydawnictwa Rosemaria na naszych rekolekcjach pompejańskich 14 października. Spośród nich zostanie wybrana jedna odpowiedź, której autor otrzyma zaproszenie na XII pielgrzymkę pompejańską – informacje o tej pielgrzymce znajdziez tutaj.

Regulamin znajdziesz na tej stronie: REGULAMIN KONKURSU NA XII PIELGRZYMKĘ POMPEJAŃSKĄ.

2
Co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze comment thread
0 Autorzy
Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback
Wygrana w konkursie na pielgrzymkę do Pompejów – Różaniec naszą siłą

[…] pewno wielu z Was z niecierpliwością czeka na ogłoszenie wyników na konkurs na miejsce na pielgrzymkę pompejańską. Nadszedł na to […]

trackback
Wyniki w konkursie na pielgrzymkę do Pompejów – Nowenna pompejańska

[…] pewno wielu z Was z niecierpliwością czeka na ogłoszenie wyników na konkurs na miejsce na pielgrzymkę pompejańską. Nadszedł na to […]

Zanim skopiujesz, napisz do nas.