XIII PIELGRZYMKA POMPEJAŃSKA

Maj z Matką Bożą Pompejańską na święcie w Pompejach! Pompejańska pielgrzymka autokarowa: 2- 11 maja 2019 r.

JAK spędzić maj? Może warto wybrać się na pompejańską pielgrzymkę do Włoch na Święto Sanktuarium w Pompejach! Zaplanuj sobie czas, urlop na to wyjątkowe spotkanie z Matką Bożą Pompejańską! ZOBACZ co Cię czeka na naszej XIII już pompejańskiej pielgrzymce!

8 maja to wyjątkowe święto dla czcicieli Matki Bożej Pompejańskiej i odmawiających nowennę pompejańską.

W tym dniu w Sanktuarium w Pompejach odbywa się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem delegata papieskiego arcybiskupa Thommaso Caputo. Transmitowana na całe Włochy uroczysta chwila odczytania Supliki do Dziewicy Pompejańskiej może być także Twoim udziałem. To dzień wielkich różańcowych łask!

Pompejańska Pielgrzymka autokarowa: 2- 11 maja 2019 r.

Zapraszamy wszystkich Czcicieli Maryi!  Oto co nas czeka w trakcie tej pielgrzymki:

Padwa, miasto św. Antoniego. Kto z nas nie modlił się do niego? Florencja – miasto Dantego, Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Zwiedzimy najważniejsze zabytki miasta z katedrą na czele.

Kolejne dni to Asyż, gdzie nawiedzimy słynną kapliczkę Porcjunkulę (możliwość uzyskania odpustu) oraz miejsca związane ze św. Klarą i Franciszkiem. Następnie udamy się do Cascia – miasta św. Rity, gdzie oddamy cześć relikwiom świętej od spraw niemożliwych.

Następnie czekają nas dwa dni w Rzymie. Anioł Pański z Ojcem Św, Bazylika św. Piotra, Piazza Navona, Fontanna di Trevi, Bazylika Matki Bożej Śnieżnej i Jana na Lateranie, Forum Romanum, Koloseum.

W Neapolu będziemy się modlić przy grobie Ojca Dolindo mistyka od modlitwy „Jezu Ty się tym zajmij!”. Stamtąd udamy się już do Pompejów na wieczorną modlitwę do Sanktuarium.

Następnego dnia czeka nas jedno z najważniejszych różańcowych świąt z uroczystą Mszą św i odczytaniem Supliki. Po pożegnaniu Pompejów udamy się do Ojca Pio do San Giovanni Rotondo. Stamtąd zaś nawiedzimy grób Sługi Bożego Ojca Matteo.

W Lanciano zobaczymy najstarszy Cud Eucharystyczny, a w Loreto domek Matki Bożej. Na pożegnanie czeka nas Wenecja z placem św. Marka i katedrą.

Wyjazd z Warszawy. CENA: 2590 PLN + 110 EURO. Możliwość wpłaty w ratach od 69 zł / miesiąc.

Opieka duszpasterza i pilota, codzienna Msza św. Przejazd autokarem lux, hotele ***, pokoje 2 os. śniadania i obiadokolacje. Ubezpieczenia.

Informacje, pełny program i zapisy:

przez e-mail: pielgrzymka@rosemaria.pl oraz tel. 61 66 24 921 (godz. 10-16; pon-czw.)

Serdecznie Cię zapraszamy!

Fundacja Królowej Różańca Świętego.

2
Co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze comment thread
2 Autorzy
MarekAnello Mat Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anello Mat
Gość
Anello Mat

Chcę z wami jechać na tą pielgrzymkę jeśli są jeszcze miejsca 🙂

Marek
Admin
Częsty gość
Marek

Proszę o kontakt: 61 66 24 921

Zanim skopiujesz, napisz do nas.